Kariéra

ÚČETNÍ

Faktury, počítaní, mzdy jsou pro Tebe sranda? Tak pojď k nám, jsme správná banda. Ovládáš Má dáti, Dal? Ve firmě MSV STUDÉNKA s.r.o. by Tě každý bral. Vše co chceme splňuješ? Nastup k nám, práci si zamiluješ. Práce u nás je Tvůj osud, aby nám účetnictví šlapalo jako dosud.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici účetní podmínkou
  • znalost účetních standardů a podvojného účetnictví
  • znalost mzdového účetnictví
  • znalost daňové evidence
  • dobrá znalost práce na PC
  • zkušenosti s programem PREMIER výhodou
  • pečlivost, spolehlivost, loajalita

Náplň práce:

  • vedení účetnictví společnosti
  • pořizování a účtování přijatých a vydaných faktur
  • komunikace s úřady, daňovými poradci a auditory
  • zpracování příchozí a odeslané pošty
  • zpracování mezd zaměstnanců
  • zpracování měsíčních a ročních uzávěrek
  • účtování daňové evidence

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek v jednosměnném provozu
  • práci v prosperující a stále se rozvíjející firmě
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • příspěvky na stravování

Nástup:

  • podzim 2017

Plat:

  • od 21 000,- Kč / měsíc

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem na e-mail: joskova.monika@msvstudenka.cz, a to do 30.9.2017.

Kontakt:
Mgr. Monika Jošková
Mobil: 775 979 926
joskova.monika@msvstudenka.cz

Kde nás najdete?

MSV STUDÉNKA s.r.o.
Čs. armády 219/20
743 01 Bílovec

Adresa výroby:
Opavská 1097

IČO: 26819112 | DIČ: CZ26819112

E-mail: info@msvstudenka.cz
Tel: +420 556 403 614